Homöopaatia on ohtu, kõrvalmõjudeta ning ei tekita sõltuvust.|Homöopaatia on Sinu immuunsüsteemi toetaja, elujõu taastaja!

Drainage teraapia

Drainage teraapia on organismi puhastamine jääkainetest.

 

Organismi puhastamine jääkainetest on tänapäeval eriti oluline kuna toiduainetetööstus kasutab väetisi ja säilitusaineid, õhk linnades ei ole puhas, kodumajapidamises kasutame kemikaale, meie elutempo on stressitekitav ja toidu ning alkoholiga liialdamine pole harva esinev juhus. Kogemused on näidanud, et vahel piisab organite puhastamisest ja haigussümptomid taanduvad kuna organism saab puhastudes jõudu juurde ja suudab ise haigusega toime tulla. Puhastuskuuri peaks tegema kaks korda aastas – kevadel ja sügisel.

 

Drainage ehk jääkainete väljutamine on organismi loomulikult toimuv funktsioon, mis kõrvaldab kehast ainevahetuse jääkprodukte ja toksiine läbi eritusorganite. Eritusorganid on nahk, neerud, maks, pärasool, kopsud, kõhunääre ja kõht. Keha vabaneb toksiinidest läbi eritusorganite kust toksiinid liiguvad edasi mööda naturaalseid kanaleid ja väljuvad kehast higistades, urineerides, väljaheidetes, menstruatsiooni ja hingamise käigus.

 

Drainage meetodit on kasutatud juba muistsetest aegadest alates andes haigele taimseid segusid, kõhulahtisteid, higistades saunas (puhastades nahka, mis on kõige suurem eritusorgan), paastudes (andes puhkust organismile), kasutati isegi verelaskmist. Seda kõike tehti selleks, et stimuleerida ainevahetust ja toksiinidest vabanemist. Toksiinid kogunevad kehasse ainevahetuse protsesside jooksul ja nende kuhjumisel organitesse häirub organi töö ja sellega organismi töö, põhjustades häire ehk haiguse.

 

Me jagame toksiinid kolme gruppi vastavalt nende tekkele:

 

  1. Välistekkeline – keskkonna saaste - saastunud õhk ja vesi, kemikaalid, sünteetilised ravimid, negatiivsed emotsioonid (šokk vms.)
  2. Sisetekkeline – kõik haigused (viirused, tuberkoloos jne), mis häirivad keha normaalset funktsioneerimist 
  3. Isetekkinud – toksiinid, mida keha ise toodab ning see on pärilikkusega ja temperamendi tüübiga seotud

 

Drainage teraapia ravib ja taastab eritusorganite tööd.

 

Drainage ravimid on lihtsad homöpaatilised ravimid, millel on kindel mõju kindlale eritusorganile. Näiteks naha puhastaja on Calendula, maksa puhastajad on ChelidoniumCinchona, emaka puhastaja Thlaspi Bursa, jämesoole puhastaja Scrofularia, Ruta Grav jne.

 

Korduv haiguste põhjustaja võib olla kogunenud toksiinid, mis takistavad organite normaalset tööd või kutsuvad esile teiste organite ületööd (koormavad teisi organeid). Kuhjunud toksiinid toovad esile rahutuse kehas, mis omakorda sillutab teed haigusele. Drainage teraapia käigus vabanevad toksiinid organismist.

 

Drainage teraapia on vajalik sest:

 

  • Homöopaatiline ravi on efektiivsem
  • Ravib eritusorganeid ning sisenõrenäärmeid
  • Puhastudes selgub haiguse tegelik pilt
  • Võib lühendada homöopaatilist ravi
  • Võib aktiveerida määratud, puhastumisele järgneva, ravimi mõju
  • Vähendab homöopaatilise ravimi poolt põhjustatud sümptomite ägenemise ohtu
  • Puhastuskuur eelneb homöopaatilisele ravile

 

Näiteks neerude kahjustuse korral määrab homöopaat neerusid puhastava ravimi Berberis Vulgaris (Mountain Grape) või Solidago, mis puhastab neerusid ja valmistab ette järgnevaks raviks.

 

Leian, et iga inimene peaks kasutama drainage teraapiat kui ennetusabinõud, et tagada endale terve keha ja jätkuv hea enesetunne...