Homöopaatia on ohtu, kõrvalmõjudeta ning ei tekita sõltuvust.|Homöopaatia on Sinu immuunsüsteemi toetaja, elujõu taastaja!

Kolesterool

Küsimus: Mida arvab homöopaatia kõrgest ja halvast kolesterooli tasemest, selle ohtudest ja selle langetamisest?

 

Kõrge kolesteroolitase on kindlasti ohumärk, kuna kolesterool ladestub sooneseintele ja põhjustab arterioskleroosi, suureneb südameinfarkti oht.Konsentreerunud sapp koos kolesterooliga moodustab sapikive jne.

 

Kui inimene pöördub kõrge kolesterooli kaebusega homöopaadi poole siis esimene etapp on, et alustatakse eelkõige maksa, sapi ja neerude puhastuskuuriga. Maks on ülekoormatud ja ei suuda efektiivselt toimida.  Samas tuleb inimesele endale teadvustada tema enese vastutust/ rolli oma tervise eest. Oluline on igapäevane madala pulsiga liikumine ja sealjuures hingamine(4 sammu sissehingamine ja 4 sammu väljahingamine). Toitumine- roheline salat koos kvaliteetse oliivõliga. Üsna oluline on stressiravi kõrge kolesterooli puhul.

 

Teine etapp kõrge kolesterooli ravis on ravida kolesterooli kolesterooli endaga ehk kolesteroolist on tehtud homöopaatiline ravim.  See on homöopaatia põhireegel: Sarnane ravib Sarnast.  Tulemused on väga head. Patsient kellel oli kolesteroolitase 10 langes tase kuu ajaga 6 peale.

 

Kolmas etapp on normaalse  kolesteroolitaseme hoidmine. Selleks soovitan orgamismi puhastuskuuri homöopaatiliste ravimitega korrata 2x aastas. Jätkata igapäevast kerget  liikumist. Pidada kinni dieedist. Teha vereanalüüs 2x aastas.