Homöopaatia on ohtu, kõrvalmõjudeta ning ei tekita sõltuvust.|Homöopaatia on Sinu immuunsüsteemi toetaja, elujõu taastaja!

Väikse ravimikoguse seadus

Teine seadus on Väikse ravimikoguse seadus

 

Homöopaatia kasutab väikeseid, lahjendatud ravimikoguseid, sest sellisel viisil on ravi ohutu ja vaba kõrvalmõjudest. Taimest väljapressitud mahl (Ematinktuur) lahjendatakse järk-järgult säilitades tema ravivat mõju.

 

Samuel Hahnemann tegi eksperimendi, milles selgus, et mida väiksem on ravimihulk, seda efektiivsemalt see toimib. Avogadro number väidab, et pärast 24 lahjendusastet ei saa teoreetiliselt lahuses ühtegi ravimi molekuli olla ehk ravimi molekulid on ära lahjendatud. Vaatamata sellele väitele homöopaatilisi ravimeid lahjendatakse 100 ja isegi 1000 korda ja nad ikkagi omavad ravivat efekti. Veelgi enam, mida rohkem lahjendatud seda sügavamal raku tasandil ravi toimib. Väikesed ravimikogused, mis on lahjendatud ja sellele järgnevalt raputatud ehk potenseeritud omavad suuremat ravimõju kui Ematinktuur.

 

Algainet, mida on 200 ja 1000 korda lahjendatud ja raputatud kasutatakse mentaalse ja negatiivse emotsionaalse seisundi tasakaalustamiseks, madalamaid lahjendused 6 ja 12 sobivad füüsiliste sümptomite puhul.